pátek 12. května 2017

Catrice prime and fine báze pod makeup

Ahoj,

už jste mohly zaznamenat na Instagramu, že jsem si pořídila tuto bázi pod makeup od Catrice. Nechci to tvrdit, ale myslím si, že je to novinka v jejich sortimentu, protože ještě nikdy jsem ji ve stojanu neviděla. Minimálně pro mě to teda novinka je :-D Dlouho jsem hledala nějakou náhradu za bázi od UD Pore Perfecting, protože i když je fakt skvělá a za tím si stojím, její cena je fakt dost vysoká (840,- Kč). 
Báze mě hned zaujala svou konzistencí, je dost podobná právě té od Urban Decay, i když ta je v tubě, tudíž je o trošku tekutější. Na omak je krásně jemná, sametová a skvěle se roztírá. Pleť opravdu skvěle připraví na nanesení makeupu, pleť je krásně vyhlazená a přijde mi, že s ní vydrží makeup opravdu déle. 

Cena: 139,- KčPrvně jsem si myslela, že samotný článek ani nebudu sepisovat, protože podle mě buď báze sedne nebo nesedne a nemusím se o tom rozepisovat a vlastně to tak i je, protože jsem vám akorát napsala, že je báze skvělá a že mi padne. No a vlastně to byl důvod sepsání recenze, protože až některá budete hledat super bázi, snadno se k tomuto článku proklikáte :)

No a teď mě zajímá, jakou bázi jste si oblíbily vy? :) Popř. máte zkušenost právě s touto?

Žádné komentáře:

Okomentovat