středa 13. prosince 2017

Topinkovač Russell Hobbs Elegance

Ke kojení patří i plno omezení ve stravování. Měly byste vynechat jídla, která by mohla miminko nadýmat nebo způsobovat alergie. Každý pediatr či laktační poradkyně vám nejdříve vyjmenuje, že byste neměly jíst luštěniny a čerstvé pečivo. Luštěniny překousnu, i když samozřejmě mám teď největší chutě na čočkovou polévku, ale čerstvé pečivo? Miluju čerstvé rohlíky! Když jsme na dovolené, tak se vždycky domů těším na rohlíky :-D No, ale teď můžu maximálně ty, které jsou den staré :-/ a takové už tolik nevyhledávám... 
A jak to čerstvé pečivo nahradit? Pomocí topinkovače! 

Topinkovač Russell Hobbs můžete vyhrát i v soutěži na Facebooku a abych vás trošku navnadila, tak vám představím ten, který máme my. Jedná se o novinku značky Russell Hobbs Elegance. 


Název podle mě odpovídá vzhledu - opravdu je elegantní. Jednoduchý, stříbrno-černý zaoblený design. Navíc má i elegantní ovládání. Veškerá tlačítka obsluhy má umístná na přední straně uprostřed. 


Obsluha je tím pádem velmi jednoduchá. Stačí vložit chléb do přihrádky, zatlačit páčku směrem dolů, nastavit si pomocí tlačítek +/- stupeň opečení a už jen čekat :)


Až je chléb opečený, topinkovač se vypne a chléb vyskočí :) Není nic jednoduššího.


No a po dopečení chleba jen vyjmete přihrádku na drobky, očistíte a můžete opékat dál :)
Další funkce topinkovače, jako je např. rozmrazování vám taky usnadní život. Můžete si opéct chléb rovnou z mrazáku. No a díky odnímatelné mřížce si můžete rozpékat např. croissanty a budete je mít, jak kdybyste je donesli právě z obchodu :)

Od té doby, co máme topinkovač, už nejím den staré rohlíky a užívám si krásně opečených toustů a bagetek :) Je to trošku závislost. Každé ráno snídám opečené tousty nebo bagetky na různé způsoby a opravdu si to užívám.

Pokud ještě topinkovač nemáte, určitě na nějaký mrkněte. Především pokud ráno pospícháte, ale nechcete se odbývat, je to ideální kompromis. Russell Hobbs má opravdu širokou škálu různých designů - vintage, elegantní, jejich legendární s kytičkami

P. S.: Určitě mi dejte vědět, jestli topinkovač máte, používáte nebo jestli se ho chystáte pořídit :)


2 komentáře:

  1. Určitě pecka,miláček miluje topinky���� zdenka Hrubčíková

    OdpovědětVymazat
  2. Vypadá stylově. My máme obyč a udělá uplně stejnou službu a plně nám stačí a vyhovuje :)

    OdpovědětVymazat