pátek 4. srpna 2017

Aqua Mineral - tělová péče z Mrtvého moře

Ahoj,

poslední dobou je to u mě na blogu hodně o té péči a dneska tomu nebude jinak, akorát s tím rozdílem, že to nebude péče o obličej, ale o tělo. Poprvé jsem měla možnost vyzkoušet izraelskou značku produktů z Mrtvého moře Aqua Mineral, kterou zakoupíte ve Fann parfumerii (samozřejmě včetně jejich eshopu). Většinou mi trvá, než se pustím do testování tělové péče, protože většinou dopotřebuji tu, co právě používám a pak načínám novou... ale tady, když jsem si poprvé přičichla, okamžitě jsem ji musela vyzkoušet. Za poslední dobu jsem asi necítila nic intenzivnějšího a příjemnějšího... ale nebudu zase předbíhat :-D

Přišly mi tři novinky, resp. nové vůně produktů:
  • Tělové máslo Blissful Body Butter Starlight Glamor (vůně karamelu a vanilky)
  • Tělový peeling Total Silk Body Scrub Enchantment (karamelová parfemace)
  • Hydratační tělové mléko na tělo a ruce ve variantě Gold Charm (směs heřmánku a vanilky)


Nejprve začnu tělovým máslem, protože to byla ta vůně, která mě donutila začít ihned zkoušet :-D ..
I když to na fotce nevypadá, tak to balení je fakt obří, samotné máslo má 350g :) Balení je plastové a na víčku má vyražené logo. Nebudu se rozepisovat o složení, to jsem vám vyfotila na etiketě, ale jak jsem čekala, obsahuje samé skvělé látky. 
Máslo je krásně hutné, pokožku skvěle zhydratuje a především provoní. Ta vůně je tak intenzivní, že ji na sobě cítíte celý den a když použiji peeling, po něm tohle máslo, tak tu vůni cítím i ráno. Prostě něco neskutečného! 

Jelikož se jedná o prémiovou značku kosmetiky, tak tomu napovídá i cena: 660,- Kč, naštěstí ve Fannu mají často akci -20%, což už není tak hrozné a především ta kvalita tomu odpovídá!

Druhým produktem je tělový peeling. Pokud mě sledujete na Instagramu, tak asi tušíte, co teď přijde... ano... samá chvála! Pokud bych si měla vybrat jediný produkt na tělo, který nechci nikdy spotřebovat, tak je to právě tento peeling!!! Nikdy jsem nezažila nic tak dokonalýho! Tenhle produkt přesně vyjadřuje slogan značky - užít si luxusní wellness v pohodlí domova! Přesně takhle jsem se cítila, když jsem peeling použila a i potom. Nikdy má pokožka nebyla tak čistá a zhydratovaná po  použití peelingu!!! Většinou jsem se musela jít ihned namazat. Jenže tento peeling obsahuje nejen čistící část (sůl z mrtvého moře), ale i oleje z hroznových semínek, sezamu a sladkých mandlí. Tím pádem po smytí peelingu zůstávají na kůži kapičky vody stejně, jako když se namažete olejem. Vlastně to i krásně vidíte na fotkách, dole v kelímku je sůl a ta je zalitá oleji :) Navíc ta vůně je opravdu nepopsatelná - neskutečně intenzivní, sladká, karamelová! A když poté použijete ještě máslo??? Bomba!!! 

Cena je opět stejná jako u másla, tudíž 660,- Kč, ale peelingu je tentokrát 475g a myslím si, že vydrží opravdu dlouho!
Posledním produktem je hydratační mléko na tělo a ruce. Jsou dvě nové varianty a to Gold Charm a Midnight Magic, mně byla zaslána varianta Gold, která má vůni heřmánku a vanilky. Neumím popisovat vůně, ale přirovnala bych to k luxusní kosmetice pro starší ženy nebo na zimu. Je taková těžší. Každopádně jsem tělové mléko musela taky hned vyzkoušet, i když jsem se bála, že bude až moc hutné a nebude se dobře vsakovat. Ale... i když jsem to napoprvé přepískla a dala silnější vrstvu, tak se vsáklo až překvapivě rychle a pokožka zůstala nádherně hydratovaná, provoněná a opravdu nelepila. Tím, že je opět ta vůně intenzivní, tak ji cítíte celý den a určitě nedoporučuji ten den použít parfém, pokud se mažete ráno, protože by se to šíleně bilo. Stačilo mi, že jsem se namazala ráno, odpoledne přišel manžel z práce a zeptal se mě, čím jsem se právě navoněla :) 

Tělové mléko má 250 ml a stojí 420,- Kč.Hodně jsem se rozepsala, takže to jdu ještě takhle rychle shrnout... Když jsem viděla ceny těchto produktů, tak jsem si říkala: "aha, takže to nebude nic pro mě"... jenže pak jsem začla zkoušet a došlo mi proč jsou takto stanovené ... jednak se má jednat o luxusní kosmetiku, která, aby byla nazývána luxusní, nemůže stát stovku a pak především u peelingu platíte za obrovskou kvalitu a vidíte hned rozdíl oproti běžným peelingům, na které je většina z nás zvyklá ... Pokud někomu, kdo miluje kosmetiku (nebo sobě), chcete udělat obrovskou radost, tak jděte do téhle značky! 

2 komentáře:

  1. Zaujal mě ten poslední výrobek na ruce :)

    OdpovědětVymazat
  2. Jako vůbec to nevypadá špatně, ale odrazuje mě ta cena.

    OdpovědětVymazat