sobota 25. února 2017

Jarní nálada se sedmikráskovou řadou od Manufaktury

Dnešní den prostě vyzývá k napsání tohoto článku. Měla jsem naplánovaný článek úplně z jiného soudku, ale prostě ta jarní nálada se ve mně nezapře.

Do malebných obchůdků Manufaktura přichází od 1. března jarní limitka Sedmikráska. Je to vlastně rozšíření stávající řady, která byla zaměřena pouze na pleťovou kosmetiku. Řada je doplněna o 4 produkty a to o osvěžující bylinný sirup, hydratační krém na ruce, hydratační sprchový gel & šampon 2v1 a osvěžující zelený čaj.


 1. Osvěžující zelený čaj se sedmikráskou, lípou a heřmánkem
Asi koukáte, že začínám zrovna čajem, ale, když jsem otevřela balíček, tak první, co mě praštilo přes noc (v tom dobrém slova smyslu), byl právě tento čaj! Ta vůně byla tak neskutečně svěží a zároveň jemná, že jsem si ho ihned musela uvařit! A výsledek? Chutnal přesně tak dokonale, jak voněl a ten velký hrníček, co vidíte na fotce, jsem měla během chvíle vypitý :)

Cena: 109,- Kč/80g2. Hydratační krém na ruce se sedmikráskou a bambuckým máslem
Druhou věc, kterou jsem musela ihned vyzkoušet, byl krém na ruce, ale pokud mě znáte, tak vám to muselo být jasné :-D Snad nikdo nemá větší sbírku krémů na ruce, než já :-D Od Manufaktury jsem zatím vyzkoušela tři krémy na ruce - Meruňku, Jablko a teď Sedmikrásku a přesně v takovém pořadí na mě zapůsobily. Meruňka - vcelku zklamání, Jablko - moc mile potěšil, ale stále to nebylo ono a Sedmikráska? Naprostá láska! Neříkám, že je to nejlepší krém na ruce, který jsem kdy vyzkoušela, to určitě ne, to mám jiné kandidáty, ale z krémů od Manufaktury za mě naprostá pecka! Je pravda, že momentálně nemusím moc sladké krémy na ruce, nebo celkově hodně parfémované, proto mě asi tolik zaujala Sedmikráska. Je to neskutečně jemná, čistá a příjemná vůně, asi bych ji přirovnala k čistě umytým rukou nebo čerstvě vypranému dětskému prádlu :-) Nebudu ho používat na noc, ale na denní používání, protože až tak výživný není, ale právě na den ideální, jelikož se krásně a rychle vstřebává a po namazání máte krásně hebké ruce.

Cena: 149,- Kč/100 ml


3. Hydratační sprchový gel & šampon 2v1 se sedmikráskou a mandlovým olejem
Podobný případ, jako krém na ruce. Neskutečně mile mě překvapil svojí vůní, ale hlavně i účinkem. Tím, jak obsahuje mandlový olej, tak vůbec nevysušuje a to teď po zimě opravdu potřebuji. Především kůži na nohách mám šíleně vysušenou, takže neustále mažu a mažu! A tak mě napadá, že by tuto řadu skvěle doplnilo nějaké hutné tělové máslo, protože myslím, že nejsem jediná, kdo má po zimě šíleně vysušenou pokožku :)

P.S.: jako šampon ho určitě zkoušet nebudu, takže pokud ho vyzkoušíte, budu ráda za zpětnou vazubu :)

Cena: 139,- Kč/215 ml


 4. Osvěžující bylinný sirup se sedmikráskou, mateřídouškou a citrónovou trávou
Pecka na závěr, dokonale osvěžující sirup, který si můžete připravit s perlivou/neperlivou (jak kdo má rád) vodou, citronem a ledem jako skvělou jarní limču nebo si udělat ledový čaj za pomocí zchlazeného sedmikráskového čaje. Já jsem zkoušela zatím jen první variantu a pro dnešní sluníčkový den ideální!

Cena: 149,- Kč/250  mlA pro milovníky mašliček, jako jsem já, trošku kochání :-D
Pokud jste došli až sem, tak chápete, že jsem musela přeskočit všechny naplánované články a sepsat tento jarně naladěný! Jedním slovem jsem z této řady NADŠENÁ a pokud vás limitka zajímá, naběhněte ve středu 1. 3. do obchůdku Manufaktura a očichejte ji :-D věřím, že si určitě nějaký produkt (pokud ne celou řadu :-D) odnesete :)

12 komentářů:

 1. Krém na ruce by se mi líbil, ale nevím zda by mi taková vůně voněla. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. určitě si zajdi přivonět, já si popravdě sedmikrásku neuměla představit, ale je to fakt nádherná čistá vůně, nic bylinkového nebo podobně :)

   Vymazat
 2. Kosmetiku mám ráda, ale v tomto případě musím říct, že mě nejvíce zaujal čaj a sirup :) ty bych si ráda koupila

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nedivím se, jsou boží a pokud to půjde tímto tempem, tak si za chvíli budu muset zajít pro další balení :-D

   Vymazat
 3. Manufakturu mám hrozně ráda a ty jejich obaly , nádhera :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Jej, ten hrneček je moc pěkný :))) Chtěla bych si pořídit krém na ruce :)

  Ahmad Tea Haul

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. můj nejoblíbenější :) postupně si rozšiřuji sbírku...

   Vymazat